Aby lepiej zrozumieć
Firma TT SOFT w swojej ofercie oprócz standardowych rozwiązań i gotowych systemów, posiada także rozwiązania nietypowe, tworzone według projektu klienta. Każdy nasz klient miał wkład w tworzenie programu, który jest modyfikowany według realnych potrzeb klientów. Nasze systemy z całą pewnością możemy nazwać

„user-friendly”
Elektroniczny system obslugi klienta.
Elektroniczny System Obsłsugi Klienta (w skrócie ESOK) to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające kompleksową, sprawną obsługę w obiektach, które rozliczają klientów na podstawie czasu korzystania ze świadczonych usług. Najczęściej system znajduje zastosowanie w obiektach sportowych, szczególnie basenach, aquaparkach, gabinetach odnowy biologicznej, a także kręgielniach, kinach, restauracjach oraz innych lokalach, w których infrastrukturze funkcjonują bramki oraz czytniki rejestrujące wejścia na teren obiektu lub korzystanie z dostępnych usług.
Kliknij i dowiedź sie wiecej.
Replikacja
Wielopodmiotowosc
Jedna Karta
Web Obiekt
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu powstał program WebObiekt z nowoczesnymi rozwiązaniami technologiczno – informatycznymi i sprecyzowany według potrzeb klienta. Web Obiekt jest narzędziem które działa online tym samym umożliwia monitorowanie pracy obiektu w każdym żądanym miejscu i czasie przez użytkownika z odpowiednim prawem dostępu. Web Obiekt został stworzony we współpracy z naszymi klientami, rozwijany był według realnych ich potrzeb, ze szczególnym uwzględnieniem intuicyjnej nawigacji, szybkości i płynności obsługi.
Kliknij i dowiedź sie wiecej.
Intuicyjna nawigacja
Działa online
Funkcjonalność
System Editems to inteligentne rozwiązanie stworzone z myślą o Klientach poszukujących innowacyjnych, eleganckich i elastycznych sposobów promocji i reklamy. Kliknij i dowiedź sie wiecej.
System Edostęp pozwala na skuteczne nadzorowanie czasu pracy oraz zakresu dostępu w obszarze Twojej organizacji. Wdrożenie tego systemu pozwoli na utrzymanie bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa i niezawodności. Cechuje go wysoka elastyczność, duża różnorodność możliwych do wykorzystania raportów, możliwość definicji grupowych oraz indywidualnych uprawnień. Kliknij i dowiedź sie wiecej.