Transpondery, identyfikatory.
Transponder przeznaczony jest do przechowywania unikalnego cyfrowego kodu. Transponder w postaci krążka jest zamontowany na pasku basenowym. Transponder Unique jest w odoodporny, odporny na działanie wody basenowej jak też na warunki termiczne (ciepła i zimna woda, sauna). transponder Unique® 125kHz zbudowany jest z cewki oraz chipa. Gdy transponder znajdzie się w polu emitowanym przez czytnik RFID, cewka transpondera zaczyna gromadzić energię potrzebną do zasilenia chipa. W chwili, gdy zostanie osiągnięty odpowiednio wysoki poziom naładowania cewki, zostaje włączony układ taktujący w następstwie czego zostaje przekazany kod transpondera do czytnika. Kod odczytany z transpondera przez czytnik RFID zostaje przekazany do urządzenia Sterującego. Urządzenie sterujące akceptując kod, pozwala na wykonanie określonego zadania. Informacje przechowywane w transponder ze Unique® 125kHz są zapisane w sposób trwały w trakcie procesu produkcji.
Ultra modny i wygodny.
Pasek basenowy stosowany jest do zamontowania na nim transpondera kodu dostępu jak też występuje możliwość montażu kluczyka. Pasek ten należy do Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta, dzięki czemu jest możliwe rozliczenie klienta z czasu korzystania z usługi. Firma TT Soft dysponuje możliwością dostarczenia kilku rodzajów pasków. Wyróżniamy następujące modele:
  • TTS - montaż transpondera oraz kluczyka, możliwa numeracja: grawer, wytapianie.
  • TTS2 - montaż transpondera, możliwa numeracja: grawer
Karty transponderowe.
Karta transponderowa znajduje zastosowanie w Elektronicznym Systemie Obsługi Klienta. Karta ta ma wbudowany transponder zawierający unikalny kod. Kod ten zostaje przyporządkowany danemu klientowi w chwili, gdy zostaje założone konto. Po założeniu konta zostaje wydana karta karnetowa odpowiadająca temu kontu. Klient wpłacając pewną sumę na to konto ma możliwość bezgotówkowej obsługi na danym obiekcie. Użycie karty w systemie ESOK powoduje pobranie kwoty należnej za daną usługę z konta przypisanemu karcie. System ten umożliwia zmniejszenie obsługi gotówki jak też jest bardziej wygodny dla klienta. Firma TT Soft dysponuje kilkoma modelami kart dostępowych. Wyróżniamy karty o standardzie UNIQUE®, MIFARE® i HiTag1® z nadrukiem jedno – i dwustronnym w czerni i bieli oraz kolorze. Wybór nadruku na kartę zależy tylko i wyłącznie od zleceniodawcy.